امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

قوانین اسباب کشی


محتوای هر بسته و جعبه را با ماژیک روی آن بنویسید . ر جعبه را به محض ورود به منزل در اتاق مربوط به خودش قرار دهید. همیشه از اجسام ، ابزار و ظروف بزرگتر به سمت وسابل کوچک تر حرکت کنید. به این ترتیب راحت تر به فضای اطراف تان نظم میدهید و آرامش بیشتری پیدا میکنید.

هنگام اسباب کشی اجسام سنگین و کوچک را داخل یک چمدان چرخدار بگذارید و به راحتی آن را جابجا کنید.

هنگام اسباب کشی به خانه جدید جعبه ابزار خود را دم دست بگذارید.

هنگام اسباب کشی کارتن ها را شماره گذاری کنید تا گم یا دزدیده نشوند.

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

《برنامه ریزی کنید》

 چیزی که می تواند رخ دهد، این است که تمام وسایل خود را آماده کرده باشید ولی مکانی که می خواهید به آنجا بروید هنوز آماده نشده باشد. این فاجعه می تواند در مورد فضایی که برای جای دادن وسایل خود خواهید داشت نیز اتقاق بیا بدترین فتد. حتما قبل از نقل مکان، درست برنامه ریزی کنید و تاریخ مناسب حرکت را طوری انتخاب کنید که حداقل چند از روز بعد از تاریخ تحویل آنجا به شما باشد.

?《بار خود را سبک کنید》

قبل از اینکه وسایل خود را بسته بندی کنید، اگر وسیله ای دارید که دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد و یا خراب شده است، آن را دور بیاندازید تا هم در فضای مورد نیاز و هم هزینه حمل صرفه جویی کرده باشید. وسیله هایی که دیگر به آنها نیاز ندارید را به مراکز بازیافت و یا مراکزی از این دست تحویل دهید و یا اینکه می توانید آن ها را در جمعه بازارها و یا به سمساری ها بفروشید.


 ?《در ماه های فصل زمستان نقل مکان کنید》

بیشتر افراد ترجیح می دهند که در فصول گرم و خشک به مکانی جدید بروند تا دیگر از جاده های لیز و هوای بد خبری نباشد. نقل مکان در فصل های بهار و تابستان راحت تر است، اما توجه داشته باشید که از آنجایی که نقل و انتقالات در فصول سرد کمتر صورت می گیرد، شرکت های حمل بار و اثاثیه معمولا در این فصول تخفیف های بیشتری می دهند تا در این فصول که نقل و انتقال کمتر است، با کسادی بازار روبرو نشوند.?《بسته بندی مناسب کدام است》

وسایل خود را مرتب کنید تا بتوانید بسته بندی های بهتری برای وسایل شکستنی داشته باشید و  هزینه های خسارت را کاهش دهید. وسایل سنگین را در جعبه های کوچک و وسایل کوچک و سبک را در جعبه های بزرگ بگذارید تا آسیب نبینند و در فضا هم صرفه جویی کرده باشید. وسایل شیشه ای و یا سرامیکی را در کاغذ و یا بسته های حبابدار بسته بندی کنید و ظروف مسطحی چون بشقاب، پرونده و یا عکس هایتان را در جعبه های بسته بندی بخوابانید و به صورت افقی در آن قرار ندهید حتما پس از اتمام بسته بندی، جعبه هایی که حاوی وسایل شکستنی است را مشخص کنید و عبارت “شکستنی” را روی آن بنویسید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بسته بندی :

بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل و مبلمان  شرکتها و ادارات به وسیله کارگران مجرب و اوازم بسته بندی از قبیل : کارتن های مخصوص ،بابل رپ (حبابدار) و پک کامل بسته بندی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

جابه جایی و ارسال سرویس به شهرستان (حمل بار به شهرستان) :


باربری شهرستان و ارسال بار به تمامی نقاط کشور با خدماتی ویژه از جمله :

ارائه بارنامه دولتی
ارائه بیمه ی دولتی تا سقف ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ملیون ریال به صورت رایگان از طرف انوبار گیشا و مازاد آن به ازائ هر ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ملیون ریال مبلغ ۱۰/۰۰۰ ریال به درخواست مشتری میباشد .
فرستادن ۱ نفر بارچین حرفه ای جهت چیدمان تخصصی بار در کامیون و حمل اثاثیه توسط حداقل ۲ نفر کارگر و تعداد بیشتر به درخواست مشتری .
بسته بندی تخصصی لوازم ریز و درشت شما توسط کارگران متخصص در بسته بندی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

جابه جایی ادارات و شر کتها و مبلمان اداری :ما جا به جایی های کوچک و بزرگ لوازمات و مبلمان اداری شما را با شرایطی خاص و با بهترین کیفیت و خدماتی باب میل شما ارائه میکنیم،برای جا به جایی های سنگین و بررگ شما که نیاز به تعداد ماشین زیاد (مثلا ۵ دستگاه خاور یا بیشتر) میباشند اتوبار گیشا متخصصان و کارشناسانی را برای تخمین تعداد ماشین  لازم برای لوازمات شما و همچنین تخمین هزینه و برآورد هزینه و ارائه مشاوره جهت سهل در جابه جایی شما ارسال میکند .